Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Тетяна СКІБА, дружина загиблого Героя з Кривого Рогу, мати двох дітей, вирішила розповісти про свої емоції з приводу процесу виплат від держави: «Злість. Біль. Розпач. Хочу опустити руки. Чесно кажучи вже ненормативна лексика в голові»...

201123 1 min

7 місяців після загибелі коханого.
Оформлення цих паперів.

Дзвінок з військомату, говорить пані, яка досить терпляче і з розумінням все пояснює, де? Що? Коли? Який папірець ми маємо принести?

З сьогоднішнього дзвінка...
Тетяна має піти у РАГС з мамою коханого і надати документи, які назвали у військоматі, щоб у єдиному реєстрі виправили одну літеру прізвища, яке записане у свідоцтві про народження чоловіка.

Яке видавалось ще у 1986 році.
І що? Запитаєте ви (може і не запитаєте).

А те, що звісно всі дані, записані руСькою мовою.
І тепер треба змінити літеру прізвища...
Бо це помилка...

І що робить пані з РАГСу? Звичайно намагається з кривим обличчям відіслати нас до металургійного РАГСу, але на наше заперечення про те, що у них єдиний реєстр і вони можуть це зробити, пані відповіла, що тепер вона має ксерити і відправляти запит... звучало це досить грубо й принизливо.

Тетяна за 7 місяців була у багатьох держустановах і на щастя їй траплялись в більшій мірі добрі, чемні пані, які розуміли з якою категорією людей мають справу.

Але трапляються різні люди, і ти маєш якось з цим змиритися і не звертати уваги.

Коли ти пройшов 7 кіл паперових справ, якийсь такий незначний момент може вибити з колії, на яку ти намагаєшся потрапити. І все. І все спочатку.

Але насправді відповідь з РАГСу прийшла через пару годин.
І це виявилось не складно для пані з держустанови.
Але вивести з себе вони змогли професіонально.
Та й таке.

P.S. Уявляю, якби я за їх системою відпускала Костю воювати. Мені не підходять умови для нього на фронті... або ж... мені не подобається автомат, який зазначений у документах... або ще щось... І ось так тягнули б час. Як тягнеться зараз, - завершує розповідь пані Тетяна.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #1 наталя 21.11.2023, 11:01
і це не поодинокий випадок...
Цитата

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!

купівля автобусних квитків

купівля залізничних квитків