Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», в.о міського голови Юрій ВІЛКУЛ запевнив містян, що для розчистки доріг та вулиць Кривого Рогу від снігу підготовлена необхідна спецтехніка. Всі служби готові до роботи в посиленому режимі

Снігоприбиральна техніка в Кривому Розі

В.о. міського голови Юрій Вілкул провів робочу нараду з питання готовності спеціалізованої техніки до розчистки міста від снігу. Підприємства – надавачі житлово-комунальних послуг підготували техніку для оперативної ліквідації наслідків негоди.

Зокрема, для прибирання доріг та вулиць підприємством «Весташляхбуд» підготовлено 58 одиниць спеціалізованої техніки, а також заготовлено 10 тисяч тонн посипкового матеріалу.

Комунальні підприємства «Тепломережа» та «Кривбасводоканал» завжди тримають на поготові екскаватори, трактори та навантажувачі.

Управителі багатоповерхових житлових будинків на озброєнні мають 12 тракторів та більше 490 тонн посипкового матеріалу.

Водії та спецтехніка переведені в режим цілодобового чергування. Крім того, відпрацьовані основні маршрути з найбільшим трафіком. А це - автошляхи, якими рухається громадський і транзитний транспорт.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #2 Кот Матроскин 18.11.2023, 10:22
Уйобок Вилкул, включи отопление!
18 ноября, а батареи ледяные.
Цитата
0 #1 ПОПУПЧИК 18.11.2023, 09:42
зАБЕБАЛИ НЕГОДЯИ
Цитата

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!

купівля автобусних квитків

купівля залізничних квитків