Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомляє «Криворізька районна державна адміністрація», підвищення стандартів надання освітніх послуг, розгалужена та доступна мережа навчальних закладів для дітей незалежно від місця проживання - важливі теми, які активно обговорюються у суспільстві

171123 18 min

У Криворізькій районній військовій адміністрації під головуванням заступника голови Сергія Проходи та начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Ірини Логінової відбулась координаційна нарада для керівників органів управління освітою сільських, селищних, міських рад району на тему: «Трансформація та формування мережі закладів освіти територіальних громад району до 01 вересня 2027 року».

Обговорювали питання спроможності територіальних громад для створення мережі академічних ліцеїв, про досвід створення академічних ліцеїв у Криворізькій міській територіальній громаді, яких у місті Кривий Ріг вже 21.

Про свій успішний досвід роботи в цьому напрямку розповів директор комунального закладу освіти «Криворізький ліцей «КОЛІЯ» Дніпропетровської обласної ради» Ігор Козаченко.

Він поділився новаторськими ідеями, які щодня застосовуються в повсякденній роботі з учнями, педагогами та батьками, які забезпечать здобувачам профільної середньої освіти академічний рівень знань з орієнтацією на продовження навчання у закладах вищої освіти.

Вчителі та керівники освітніх закладів в майбутньому мають орієнтуватися на педагогіку партнерства, а прагнення до втілення учнями сміливих та прогресивних ідей - має підтримуватися.

Має бути забезпечена автономія школи і вчителя та рівний доступ дітей до якісної середньої освіти незалежно від місця проживання.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!

купівля автобусних квитків

купівля залізничних квитків