Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Як нагадує депутат міськради Наталія ШИШКА, у Кривому Розі розпочинається другий етап перейменування вулиць та інших об'єктів топоніміки в рамках дерусифікації та деколонізації, тепер уже на виконання відповідних законів

171123 12 min

Належить перейменувати в Кривому Розі 275 вулиць. З 20 листопада до 4 грудня буде здійснюватись прийом пропозицій щодо нових назв, з 5 до 20 грудня має відбутись громадське обговорення цих назв.

Згідно з Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння назв та перейменування (назву його дещо спрощено), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989, організатори громадського обговорення самостійно визначають форми його проведення (конференція, форум, громадські слухання, засідання за круглим столом, збори, зустрічі, теле- або радіодебати, Інтернет-конференція, електронна консультація), виходячи з необхідності залучення якомога більшої кількості заінтересованих учасників та власних організаційних можливостей.

Однак учора на своєму першому засідання міська топонімічна комісія проголосувала за те, що громадське обговорення буде проведено у вигляді... голосування із застосуванням гуглформ.

А це значить, що хто хочеш може голосувати скільки хочеш. Що не завадить організаторам такого обговорення оголосити потрібний їм результат таким, що схвалений громадськістю.

Отож, особисто у мене немає жодних сумнівів, що:
- якими будуть 275 нових назв, уже визначено у владних кабінетах;
- якісний склад топонімічної комісії, який мною раніше було піддано критиці, не має жодного значення, тому що роль цієї комісії суто декоративна;
- серед схвалених у владних кабінетах назв не обійдеться без вшанування голякових-шершньових з їхніми сумнівними видатними заслугами та зубодробительських назв із багатьох слів, а також назв - немайнових взяток різним структурам та спільнотам.

Досить сказати, що на кону вулиці Пушкіна, Лермонтова, проспект Гагаріна, навколо нових назв яких уже не перший день де-факто точиться дискусія.

Однак замість переходу дискусій у широкий відкритий формат пропонується «гра в наперстки».

Наталія ШИШКА,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #3 Міра 18.11.2023, 15:36
Це було очікувано
Цитата
0 #2 дурачок криворожский 17.11.2023, 14:40
Да переименовальщикам плевать с 9 этажа на мнение жителей города. Захотят придумать новое название, назовут улицу Туалетную. И никто спрашивать не будет. Но мне лично нравится это название, оно для меня приятное
Цитата
0 #1 Наталія ШАШКА 17.11.2023, 13:13
Надо старого негодяя вилкула переименовать в ложкина :lol:
Цитата

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!

купівля автобусних квитків

купівля залізничних квитків