Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як стало відомо Весь Кривий Ріг з повідомлення пабліку «Зеленодольська міська територіальна громада», на «фінішній прямій» роботи з ремонту та облаштування будівлі лікарні міста Зеленодольська

171123 6 min

Добігають завершення ремонтні роботи за проєктом «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у міській лікарській амбулаторії ЗПСМ Зеленодольського ЦПМСД м. Зеленодольськ».

Дякуючи фонду - за бажання виконати додаткові роботи з облаштування укриття у лікарні, адже сьогодні безпека людей є головною вимогою роботи будь-якого публічного закладу, кошти виділені.

Окрім того, згідно двосторонньої угоди між виконкомом Зеленодольської міської ради та Українським фондом соціальних інвестицій, за кошти місцевого бюджету профінансовані роботи з монтажу пожежної сигналізації та придбано меблі, які згодом будуть встановлені у кабінетах сімейних лікарів.

Нагадуємо, даний проєкт реалізовується в рамках співпраці із Українським фондом соціальних інвестицій при фінансуванні Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!

купівля автобусних квитків

купівля залізничних квитків