1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Військовослужбовець 17-ї Криворізької окремої танкової бригади, мужній, вмотивований воїн, молодший сержант Юрій Галушка. На його рахунку один з перших ворожих гелікоптерів МІ-28, який за допомогою ПЗРК Ігла був відправлений вслід за російським кораблем, повідомляє прес-служба 17-ї ОТБр

050822 19 min

Саме цією історією, розповідаючи про перебіг тих подій, поділився Юрій.

- Пане Юрій, де саме ви зустріли повномасштабний наступ ворога?
- Стояли в районі селища Новотошківське, Луганської області. У складі піхотного підрозділу утримували визначені рубежі. Геть гаряче розпочалося з шістнадцятого лютого — безперервні артилерійські обстріли, постійні наступальні дії орків у складі танкових і механізованих підрозділів але ми трималися. Навіть скажу більше, що попалили їх добре - танки, броньовану, колісну техніку, живу силу, а також і їхню авіацію. З переносного зенітного ракетного комплексу “Ігла”, особисто спалив рашистський “аналогов нєт” гелікоптер МІ-28. Впевнений що приземлив би більше але одинадцятого квітня отримав поранення та контузію і мене було евакуйовано до шпиталю. Ось такий перебіг подій, війна....

- Юрій, нищити русню у повітрі, це ваш професійний обов’язок, чи скажемо так, хобі?
- Я військовослужбовець одного із підрозділів, що боронить наше небо, тож це мій прямий обов’язок - знищення ворожої авіації. Але на війні щоб вижити і перемогти, ти повинен бути універсальним, тому відпрацьовував по оркам з усього, що було під рукою, автомат, кулемет, гранатомет і звісно, що завжди поруч ПЗРК.

- Пане Юрій, поділіться тими подіями, своїм відчуттям після влучного пострілу?
- Вдень, тридцять першого березня, ми вели оборонний бій і в ході бою коли стихла зброя, почули шум вертушок. В нашому напрямку летіло два гелікоптера, КА-52 і МІ-28. Це була моя партія, я взяв ПЗРК і почав готуватись, бо комплекс потребує певного часу щоб зробити постріл. КА-52 відпрацював по нам первий, випустив дві ракети і пішов на розворот, а МІ-28 не встиг, бо був у мене на прицілі. Відстань була близько п’яти кілометрів, я зробив постріл і влучив, ракета відбила йому хвіст і він каменем впав на землю. Звісно були емоції, радість, посмішка, ми розуміли, що знищили ворога який ніс небезпеку не тільки нам піхотинцям, а навіть броньованій техніці, танкам. Жалкую, що не поцілив КА-52 поки він кружляв над містом падіння, друга ракета виявилася не БГ і я не зміг зробити постріл.

Юрій Галушка після шпиталю знову повернувся до свого підрозділу, де і на далі проходить військову службу, захищає Україну та наближає нашу перемогу, нагороджений Орденом За мужність lll ступеню.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #2 Зеленский Вовочка 05.08.2022, 23:59
Смотрящий презерватив мордора Пукен во время каждой трапезы снедал икру и пил хороший французский коньяк. 5 раз в неделю сифилисный поц жрал полукилограммовый стейк и выпивал бутылку старого итальянского красного вина. Раз в неделю старому гандону заказывали трех глиномесов и четыре дорожки кокаина. Теперь поц устроил нам войну!
Отчего он умер?
Мы убили педераста. Невозможно дальше тянуть такие расходы… :lol: :lol: :lol:
Цитата
0 #1 ванька козалупов 05.08.2022, 21:53
пукен - ПДРС :lol: :lol: :D
Цитата

Додати коментар