1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомляє в Кривому Розі «Громадська спілка «Екологічна рада Криворіжжя», поки екологічна спільнота на чолі з Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державна екологічна інспекція України переймається фіксацією екологічних злочинів, скоєних агресором, ніхто впритул не помічає злочини, які кояться у нас під носом

050822 16 min

050822 17 min

Черговий порив магістральних трубопроводів шахтних вод в Кривому Розі знову призвів до переповнення ставків-відстійників на насосній станції Шахтарська та потрапляння високомінералізованих шахтних вод в р. Саксагань.

При чому без жодних наслідків для КП «Кривбасводоканал», яке й творить це неподобство, адже будь-які перевірки наразі заборонені на законодавчому рівні.

Це вже далеко не перший випадок скиду шахтних вод в р. Саксагань. За свідченням місцевих мешканців це відбувається досить регулярно, але підприємством ці випадки навіть ніде не фіксуються.

Єдиним на сьогодні можливим варіантом притягнути до відповідальності за ці
злочини проти довкілля, це викликати одразу оперативну слідчу групу поліції з внесенням до ЄРДР відомостей про скоєння злочинів, передбачених першими частинами статей 239, 242 та 253 Кримінального кодексу України.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар