1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Разом з міським головою Маріуполя Вадимом БОЙЧЕНКОМ голова військової адміністрації міста Олександр ВІЛКУЛ відкрив 4 серпня у Кривому Розі найбільший в Україні інформаційно-гуманітарний хаб «ЯМаріуполь»

040822 33 min

Це мультисервіс, в якому переселенці з Маріуполя можуть отримати гуманітарну, психологічну, медичну, соціальну, юридичну допомогу, проконсультуватися з будь-яких питань. Також в центрі працюватиме й дитяча кімната.

Центр «ЯМаріуполь» у Кривому Розі розташований по вул. Героїв АТО, 11 (1 поверх художньої школи №1). Графік роботи з 8:00 до 18:00, вихідний — неділя.

До Кривого Рогу продовжують прибувати біженці, сьогодні прибуло ще 168 переселенців. З початку повномасштабної війни наше місто прийняло вже більше 70 тис. внутрішньо переміщених осіб з 15 областей України.

Для всіх переселенців в Кривому Розі налагоджений чіткий механізм підтримки – від пунктів прийому до розселення у гуртожитках, терцентрах, спеціально обладнаних школах й дитсадках.

Всього у місті організовано 89 місць для компактного проживання переселенців, в яких організовано безкоштовне триразове гаряче харчування.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар