1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

4 серпня 1934 року, рівно 88 років тому народилося наше міцне потужне підприємство. Підприємство, якому судилося стати символом сталевої витримки не лише у Кривому Розі, країні, а й у світі. Вітальне слово від Мауро Лонгобардо, генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» публікує прес-служба компанії

040822 16 min

За ці роки завод і його колектив пережили разом багато всього.
Будівництво перших цехів, Друга світова війна та евакуація, післявоєнне відновлення, економічні кризи, приватизація, пандемія коронавірусу.
Але завжди підприємство з честю долало усі перешкоди і йшло вперед!

Впевнений, що й воєнне сьогодення і пов’язані з ним проблеми ми переживемо і переможемо також разом. Адже ми увібрали в себе міцний сплав досвіду наших ветеранів, їхню стійкість і завзяття нинішніх працівників, які тримають зараз на своїх плечах не лише життєздатність заводу, його обладнання, але й сміливо дивляться у майбутнє, допомагають армії, показують приклад справжньої мужності.

Подумки ми всім підприємством, всією корпорацією стоїмо разом з майже 2 тисячами наших колег, які захищають країну на фронті, і чекаємо на їхнє повернення до робочих місць живими та здоровими.

Сьогодні наша головне завдання – втриматися, вижити і продовжити йти шляхом розвитку, заради майбутніх поколінь металургів та гірників, які будуть любити це підприємство та пишатися своєю роботою тут так само, як і ми зараз.

Хочу подякувати кожному працівнику за роботу та відданість протягом довгих років. Саме завдяки вам криворізький метал знають і цінують у всьому світі. Бажаю кожному міцного сталевого здоров’я, віри в найкраще і мирного майбутнього.

Історія підприємства – це історія кожного з вас.
Тому я вітаю з днем народження не лише завод, я вітаю з днем народження кожного з вас, колеги!

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

+1 #2 наталі 05.08.2022, 09:24
вітаємо вас зі святом! процвітання вам!
Цитата
0 #1 111 04.08.2022, 15:00
Зі святом!!! Все буде Україна!!!!
Цитата

Додати коментар