1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Сьогодні Львів приймає найнеобхіднішу допомогу для лікування поранених, повідомляє прес-служба АрселорМітал Кривий Ріг, а незабаром аналогічну гуманітарку отримають Криворіжжя та Херсонщина

170522 8 min

Велика партія гуманітарної допомоги від міжнародної корпорації ArcelorMittal вже прибула в Україну з Європи.

Допомога на загальну суму майже 250 тисяч доларів включає медичні засоби та обладнання, яких невідкладно потребують українські хірурги для надання медичної допомоги пораненим і цивільним жертвам війни в Україні.

Привезли препарати та обладнання за запитом фахівців департаменту охорони здоров’я Львівської обласної військової адміністрації. Шукали у різних країнах, адже через величезний попит не все є у наявності та у звичайному доступі.

«Міжнародний масштаб корпорації АрселорМіттал дозволив відшукати найнеобхідніше медичне обладнання в різних країнах світу – Польщі, Німеччині, Іспанії. За допомогою наших польських колег ми зібрали вантаж, транспортували його до Львова і сподіваємось, що медична допомога тут буде ще більш ефективною. Компанія вірить в Україну та робить все можливе, щоб підтримати країну та допомогти їй відновитися якнайшвидше», – сказав гендиректор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.

Необхідну допомогу отримають також криворізькі медики та лікарі Новопілля.
Велика партія гуманітарної допомоги на суму 350 тисяч доларів, яку допомогла закупити компанія АрселорМіттал Кривий Ріг, вже прямує до нашого міста.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар