1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Ввечері понеділка, 16 травня, на брифінгу голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр ВІЛКУЛ повідомив про головні події за минулий день

160522 25 min

- Оперативна ситуація в нашому регіоні залишається без істотних змін. У Кривому Розі та Криворізькому районі ситуація повністю контролюється ЗСУ та Військовою адміністрацією. Продовжується під керівництвом військових фахівців серйозне посилення оборони міста та будівництво нових укріпрайонів.

- Ведеться розмінування територій. 16 травня знешкоджено ще 30 касетних боєприпасів у Апостолівському районі.

- Окупанти продовжують обстріл мирних населених пунктів практично по всій лінії зіткнення в Херсонській області. Удари наносяться з РСЗВ, мінометів та САУ. Дякуючи Богу, сьогодні жертв немає. Наші бійці відповідають гідно – у районі населеного пункту Давидів Брід знищено ворожий польовий склад боєприпасів.

- У місті забезпечено роботу всіх комунальних служб, інфраструктури, медичних та соціальних установ.

- У Кривому Розі, навіть у непростих прифронтових умовах, дедалі більше оживає об'єктів бізнесу. Міська влада дякує кожному підприємцю, хто зберігає робочі місця та зарплати людям.

- Не на повну потужність: десь на 40%, десь на 70%, але стабільно працюють наші промислові підприємства. І порівняно з початковим спадом, обсяги нарощуються. Будуються нові логістичні ланцюжки зі збуту продукції. Працююча економіка – це кров держави, і зараз Кривий Ріг робить дуже суттєвий внесок у наближення спільної перемоги.

Переклад з російської
Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар