1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомляє «Слуга Народу. Кривий Ріг», 14 травня медичну підтримку отримали Криворізький районний військовий шпиталь та міська лікарня №2

150522 4 min

У переліку вантажу, що передано медичним закладам Кривого Рогу – найнеобхідніше: медикаменти, дезінфектанти, а також ковдри, щоб облаштувати комфортні місця у палатах.

Саме цей список сформулювали лікарні і буквально за декілька днів отримали все по запиту від громадської організації «HELPUAPRO» HELP UKRAINE ROMANIA та Чернівецького міського благодійного фонду «Милосердя» і його засновниці Julia Hrytsku-Andriesh.

Під час нещодавньої поїздки до Чернівців за посередництвом голови фракції «Слуга Народу» у Чернівецькій міській раді Віталій Другановський з нею познайомився голова Криворізької міської організації партії «Слуга Народу» Юрій Корявченков. І одразу домовився про важливу і стабільну підтримку нашого прифронтового міста.

Наші лікарні зараз працюють понаднормово, їхні лікарі зцілюють поранених захисників України. Тож така підтримка – це й підтримка наших ЗСУ, допомога у відновлення здоров’я наших мужніх хлопців.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #1 Міра 16.05.2022, 10:08
В цей нелегкий час всі згуртувалися для перемоги
Цитата

Додати коментар