1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомив в Кривому Розі «Криворізький національний університет» (фото), 80 день війни, в час коли героїчні українські військові мужньо захищають нашу Країну, студенти закладу організували благодійний забіг

150522 1 min

150522 2 min

150522 3 min

Підтримати їхній бойовий дух, а також тих, хто вимушено змінив своє місце проживання, стало для студентів та педагогів КНУ справою честі.

За ініціативи студента факультету механічної інженерії та транспорту Владислава Тищенка, інших студентів, викладачів кафедри фізвиховання, а також ГО «Вікінг» було організовано благодійний забіг.

З-поміж 50 учасників дистанції довжиною 22 км, 14 км, 7,5 км, 5 км та 2 км долали не лише здобувачі освіти Криворізького національного університету, а й представники інших закладів освіти, підприємств і організацій Кривого Рогу та області.

До забігу приєдналася донька воїна, який зараз перебуває у Маріуполі на «Азовсталі» а також військовий ЗСУ, який отримав поранення, захищаючи те ж незламне місто.

Він завершує курс лікування та відновлення і через декілька днів повертається у пекло знову, щоб допомагати своїм побратимам і наближати мир у нашій Державі.

Бракує слів описати емоції та почуття, які відчували і ті, хто стійко витримав забіг, і ті, хто підтримував учасників, і ті, хто чув, як гучно скандували спортсмени та початківці всім відомі гасла!

Кошти, зібрані під час заходу, передано громадській організації.
Сподіваємося, що завдяки нашим ЗСУ перемога не за горами і такі забіги ми будемо проводити вже зовсім скоро в мирний час!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #1 Міра 16.05.2022, 10:10
Так, перемога не за горами!
Цитата

Додати коментар