1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

У суботу, 14 травня, повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням н офіційні джерела, на Криворіжжі панувало затишшя, що є заслугою бійців ЗСУ, які дають добрячого прочухана загарбникам

140522 25 min

Микола Лукашук
20:45.
Вісімдесята доба повномасштабної війни добігає кінця.
Дніпропетровщина, сьогоднішній день минув відносно спокійно.
Протягом дня окупанти кілька разів з «Градів» обстріляли прикордонні території Криворізького району. Постраждалих немає.
Ворог не може увійти на територію Дніпропетровської області, бо захист наших рубежів суттєво посилений. Тому окупанти, вдаючись до таких обстрілів, хочуть «скувати» наших захисників і не дати перекинути підрозділи ЗСУ на інші напрямки.
На варті нашого спокою – тисячі відважних українських воїнів, які здатні впоратися з усіма провокаціями ворога. Подяка кожному українському захиснику за службу, мужність та героїзм.

Аналогічна інформація надійшла і з Зеленодольської міської територіальної громади.
Впродовж суботи, 14 травня, рашисти один раз обстріляли територію Зеленодольскої громади. Снаряд впав за межою населеного пункту. Будівлі та люди не постраждали.

За словами голови ОТГ Дмитра Невеселого, сьогодні ЗСУ добре відпрацювали на Херсонському напрямку та змішали з землею декілька десятків орків.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #1 Наталя 15.05.2022, 13:00
віримо в наших хлопців, віриму в ЗСУ
Цитата

Додати коментар