1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Ввечері п’ятниці, 13 травня, на традиційному брифінгу голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр ВІЛКУЛ розповів, як проминув черговий день війни на Криворіжжі

130522 33 min

- Окупанти продовжують обстріл по всій лінії зіткнення. Б'ють по мирних населених пунктах, порушуючи усі міжнародні норми та правила ведення війни. У Криворізькому районі 13 травня було обстріляно село Новосеменівка Апостолівської громади. Наші воїни дали гідну відповідь. Сьогодні у російських загарбників серйозний мінус і живої сили, і техніки.

- Триває розмінування територій Криворіжжя, тільки сьогодні знешкоджено ще 32 кумулятивно-уламкові касетні боєприпаси на території Апостолівської громади.

- З окупованих територій люди вириваються зі страху «російського світу». Лише минулої ночі Кривий Ріг прийняв 946 людей, які евакуювалися з Херсонської області. Вдень прибуло ще 436 людей. Ще понад 4000 людей проїхали транзитом. В Кривому Розі вже більше двох місяців ведуть велику робот, щоб місто було готове до прийняття людей. Ті, кому потрібно було житло, були розселені у спеціально обладнаних школах та дитячих садках. Усім, хто потребував, було надано медичну допомогу. Всіх годують, а хто їде транзитом – одержують продукти харчування в дорогу. Нині у Кривому Розі перебуває понад 55 000 вимушених переселенців.

Переклад з російської
Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

0 #1 Наталя 14.05.2022 13:55
З американськими гаубицями така помста буде набагато частіше
Цитировать

Добавить комментарий