1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомляє прес-служба «АрселорМіттал Кривий Ріг», через війну в Україні наша компанія змушена тимчасово призупинити частину інвестиційних програм. В тому числі проект з будівництва фабрики огрудкування, яка мала відкритися наприкінці 2023 року

130522 25 min

Але компанія АрселорМіттал Кривий Ріг продовжує будувати хвостосховище «Третя карта», життєво необхідне для продовження видобування руди, і модернізувати доменну піч №9, яка зазвичай виробляє 2/3 чавуну підприємства.
Інвестиції у ці два проекти оцінюються у 420 мільйонів доларів.

«Війна змусила нас збавити темп, але ми не зупиняємось і не змінюємо стратегічний напрям, – сказав генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо. – Ми й далі прагнемо модернізувати виробництво, зменшити наш вплив на довкілля і привести наш завод в екологічне майбутнє. Тим не менш, ми повинні бути обережними та відповідальними як щодо наших працівників, так і наших інвесторів. Тому ми поки що призупиняємо деякі з наших інвестиційних проектів. Виняток робимо для тих, без втілення яких наше виробництво може зупинитися повністю».

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий