1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», у Центрі адмінпослуг «Віза» працює новий сервіс з прийому заяв криворіжців за програмою «Прихисток», вже звернулося понад 820 мешканців, які надали житло внутрішньо-переміщеним особам

130522 12 min

У Кривому Розі в умовах воєнного стану Центр «Віза» та його територіальні підрозділи продовжують працювати та надавати адміністративні послуги. Для зручності криворіжців, в головному офісі Центру (пл. Молодіжна,1) ведуть прийом заяв у рамках загальноукраїнської соціальної програми «Прихисток» для компенсації витрат власникам житла, котрі безкоштовно допомагають українцям з проживанням.

У Центрі «Віза» здійснюється прийом заяв від власників приміщень, які безкоштовно розмістили у себе внутрішньо- переміщених осіб (ВПО) для призначення компенсації витрат на комунальні послуги. Це 450 грн на місяць за кожну прийняту особу, не залежно від віку.

«Після російського вторгнення в Україну, тисячі людей мусили евакуюватися до більш безпечних регіонів. Більшість із них не має, де безпечно перечекати складні часи. Тому, люди, які мають бажання допомогти біженцям, а саме надати їм безкоштовно власне житло, повинні зареєструвати приміщення на сайті Прихисток подати заяву до Центру «Віза» на отримання компенсації. З цього питання до нашого Центру «Віза» вже звернулося понад 820 криворіжців», - зазначила Людмила Зеленська, директор департаменту адміністративних послуг.

При подачі заяви власнику житла необхідно пред’явити оригінал документу, що посвідчує особу та право власності на житлове приміщення, в якому розміщуються внутрішньо-переміщені особи (ВПО). Крім того, щомісяця до 5 -го числа, власник обов’язково подає знов заяву, якщо він продовжує надавати житло для ВПО.
Її можна принести особисто або надіслати в електронному вигляді.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий