1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (4 Votes)

Як повідомило в Кривому Розі «Об’єднання Відповідальних Громадян», на потреби армії волонтерами організації вже передано 20 транспортних засобів

130522 6 min

Ще на початку війни волонтери зрозуміли, що однією з головних потреб фронту є транспорт. Тому почали розробляти в Кривому Розі новий напрямок волонтерської діяльності з пошуку та доставки автівок військовим ЗСУ та ТрО. За цей період вдалося передати більше двадцяти машин під різні задачі.

Основну відповідальність за цей важливий напрямок роботи взяв на себе Євген Каріс. Організаційні питання вирішують Тарас Юрченко, Міша Смірнов, Игорь Карис та Денис Ярд. Разом з Євгеном хлопці розробили схему пошуку необхідних автівок, адже попит на цей товар зараз дуже великий.

«Ринок Європи майже розірваний. Але ми не здаємося, і наші люди продовжують вишукувати найкращі варіанти під задачі, відповідальність за які ми взяли на себе», - зазначив Юлій Морозов.

Цей напрямок діяльності досить об’ємний, адже треба не тільки зібрати кошти на авто, придбати його, а й пройти таможню, оформити належним чином документи, пригнати з-за кордону, а потім - військовим. Машини необхідно, залежно від їх стану, відремонтувати або укомплектувати відповідно до вимог замовників, змінити колір, «перевзути».

В цьому процесі задіяно дуже багато людей, автомайстрів, водіїв тощо. Ми вдячні усім, хто в цьому підтримує нас, допомагає руками, головою, грошима, порадою, крок за кроком наближаючи до перемоги

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий