1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Як повідомляє «Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради», вистава «Залишайся собою» в виконанні акторів Академії Руху принесла позитивні емоції маленьким глядачам

130522 1 min

У тісній співпраці Департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради з Криворізьким міським академічним театром музично-пластичних мистецтв «Академія руху» 11 травня було організовано в Кривому Розі благодійну виставу для дітей із сімей евакуйованих та внутрішньо переміщених осіб.

Вистава «Залишайся собою» - це добра та повчальна історія для малечі про дружбу, добро, ставлення з повагою один до одного, і найголовніше – знайти своє призначення в цьому житті та з радістю і гордо піднятою головою крокувати вперед!

Сяючі очі, щирий сміх та бурхливі оплески дітлахів були проявом вдячності юних глядачів акторам театру, які стали справжніми друзями для наших нових маленьких криворіжців! До нових зустрічей, наші улюблені актори, велика вам вдячність за ті хвилини радості і щастя, які ви даруєте дітям!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий