1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Ввечері четверга, 12 травня, на брифінгу голови військової адміністрації Кривого Рогу Олександра ВІЛКУЛА стало відомо про нові злочини російських окупантів проти мирного населення. Сьогодні одна людина загинула, три поранено внаслідок обстрілів вояків рф з Херсонщини

120522 33 min

- Окупанти продовжують обстріли по всій лінії зіткнення, у тому числі із застосуванням заборонених фосфорних та касетних боєприпасів. Вранці із систем РСЗВ було обстріляно Зеленодольськ. Один загиблий та один поранений. Обидва мирні люди, які зранку йшли на роботу.

- Надвечір стався ще один кричущий випадок негуманності окупантів. З артилерії було обстріляно мирну колону біженців, які виїжджали з Херсонської області з боку Берислава. Окупанти їх зібрали вранці, тримали близько тисячі машин під палючим сонцем і почали випускати лише після обіду партіями по 200 машин, щоб прикрити пересування власної військової техніки.

О 16.00 по мирній колоні, яка була вже на нашій підконтрольній території в районі Білої Криниці, орки завдали підлого удару.

Від розриву снарядів постраждали мирні люди, зокрема дитина 2011 року народження. Разом з жінкою 1954 року народження вона отримала осколкові поранення. Постраждалим надано всю необхідну допомогу. Жінка перебуває в одній із лікарень Кривого Рогу.

Переклад з російської
Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий