1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Директор КП «Ритуал Сервіс Плюс» Андрій ВАСИЛЬЄВ пояснив мешканцям Кривого Рогу як провести церемонію поховання на кладовищах міста без руйнування нервових клітин та згідно з установлених Криворізькою міськрадою тарифів

261121 35 min

- На прохання, коротко, наскільки це можливо, описую механізм дій при організації поховання померлих в Кривому Розі, - повідомляє Андрій ВАСИЛЬЄВ у соцмережах.

Особі, яка зобов’язалась поховати померлого, після отримання Свідоцтва про смерть у РАЦСі та маючи його при собі, необхідно звернутись до доглядача кладовища, на якому буде здійснюватися поховання, для з’ясування наявності місця для копання могили.

У разі підпоховання в родинному похованні, при собі необхідно мати також оригінал свідоцтва про смерть першого похованого.

Після цього доглядачем кладовища призначається дата та час проведення поховання не раніше ніж за 24 години.

Далі замовнику поховання необхідно здійснити укладення договору-замовлення і подальшу сплату послуги копання могили у відділенні ритуальних послуг КП «Ритуал Сервіс Плюс» КМР (вул. Ярослава Мудрого, буд. 48, корпус А, офіс 119).

Також, невід’ємною частиною є замовлення супутніх ритуальних послуг, придбання ритуальної атрибутики та вирішення питання по підготовці тіла померлого до поховання.

Після поховання здійснюється реєстрація у відповідній Книзі поховань кладовища, для чого додатково до свідоцтва про смерть необхідно надати доглядачу лікарську довідку про причину смерті.

- Ще раз хочу звернути увагу на необхідність в першу чергу вирішення питання копання могили та дати і часу поховання, а вже потім здійснювати замовлення поминального обіду, тощо, - уточнює директор КП «Ритуал Сервіс Плюс».

Також читайте -

Також читайте -

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий