1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє в Кривому Розі «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», щорічно в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів

261121 18 min

Цього року, 27 листопада о 16.00 годині, Україна схилить голови в загальнонаціональній хвилині мовчання на знак ушанування всіх убитих голодом та запалить свічку пам'яті за невинно убієнними українцями.

Усі охочі можуть приєднатися до загальнонаціональної хвилини мовчання та Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті», засвітивши у вікні помешкання свічку або лампадку пам’яті, на знак єднання українського народу.

Активысти запрошують криворіжців вшанувати пам’ять загиблих від штучного голоду, організованого радянською владою біля Пам'ятника жертвам Голодомору і політичних репресій на вулиці Лермонтова. Початок заходу в суботу, 27 листопада, о 16:00.

Щорічно о 16:00 у День пам'яті жертв Голодоморів оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого по всій Україні відбувається акція «Запали свічку», в рамках якої всі охочі несуть свічки до пам'ятників жертвам. Тож в акції також можна взяти участь, запаливши свічку в своєму вікні.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий