1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», у бюджеті Кривого Рогу на 2022 рік передбачений безкоштовний проїзд комунальним транспортом для мешканців міста

241121 27 min

На сесії міськради в Кривому Розі депутати більшості фракцій ухвалили представлений мерією Бюджет міста на 2022 рік, в якому, зокрема, передбачено безкоштовний проїзд для городян.

Програма Вілкула - Павлова з безкоштовного проїзду для всіх жителів міста за рахунок бюджету почала запроваджуватися з 1 січня цього року та повністю запрацювала вже з 1 травня. Це унікальна програма для України, якої немає в інших містах.

За час її дії кількість криворіжців, які віддають перевагу комунальному транспорту, зросла на 30%. Таким чином, сім'я з 4 осіб економить до 6000 гривень річного сімейного бюджету при вартості квитка в 2,5 грн.

А за ціною 8 грн, як у Дніпрі, Києві, Маріуполі та інших містах - економія становить близько 20 тисяч гривень на рік для кожної криворізької родини, стверджують у мерії.

Загалом пріоритет ухваленого бюджету міста на 2022 рік – соціальний захист криворіжців. На соціальні статті передбачено понад половину видатків – 57%.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий