1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Нинішній темп життя настільки швидкий, що часто не встигаєш вчасно відслідковувати всі важливі справи, приміром – своєчасна передача актуальних даних з газоспоживання, що гарантує коректні нарахування за фактично використані кубометри блакитного палива

231121 10 min

Щоб подолати такі складнощі фахівці Криворіжгазу пропонують використовувати вдома розумні модеми серії 104UA SMART, котрі встановлюються безпосередньо на побутові лічильники газу.

«Розумний модем - це пристрій дистанційної передачі даних для побутових лічильників газу. Він накопичує та зберігає дані про обсяги спожитого газу та про можливі виникнення аварійних ситуацій. З його допомогою наше спеціалізоване програмне забезпечення отримує від лічильника сигнали та зберігає дані про об’єм спожитого газу», - розповідає головний метролог АТ «Криворіжгаз» Ліліта Рождественська.

Всі дані передаються на сервер диспетчерської служби по каналу GPRS-зв’язку. Режим роботи модему – безперервний, а його живлення здійснюється від вбудованої літієвої батареї, яка забезпечує безперервну роботу протягом не менше 10 років при дотриманні правил експлуатації. Модем слід встановлювати у закритому приміщенні або на відкритому повітрі, але у спеціальній шафі чи під навісом, які захищатимуть його від прямого впливу атмосферних факторів: сонячних променів, дощу та снігу.

Придбати модем розумного обліку газу можна звернувшись до найближчого «Клієнтського простору». Нагадаю, що центрів «Клієнтський простір 104.ua» по місту нараховується чотири, вони розташовані за такими адресами:

- вул. Віталія Матусевича, 2а,
- пр. Поштовий, 19,
- вул. Ракітіна, 11,
- вул. Володимира Великого, 29в.

Час роботи –
понеділок-п'ятниця з 8.00 до 17.00,
без перерви.

Довідкові телефони
46-26-104 або 067-62-92-104.

Добавить комментарий