1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє в Кривому Розі Служба у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради», голова райради Катерина Мурашова постійно здійснює моніторинг ситуації у районі щодо попередження дитячої бездоглядності та безпритульності

101121 8 min

Однією із форм профілактичної роботи служби у справах дітей є проведення на території району в Кривому Розі спільних рейдових заходів.

За дорученням голови районної у місті ради службою у справах дітей протягом поточного року проведено 174 рейдових заходів в ході яких було затримано 17 дітей, з яких 8 влаштовано до центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, 3 – до лікувального закладу, 6 – повернуто батькам.

Для покращення взаємовідносин у сім’ях, відновлення їх виховних функцій, спеціалістами служби у справах дітей проводилася з батьками індивідуально-профілактична робота щодо пропаганди здорового способу життя, корекції сімейних стосунків, подолання конфліктних ситуацій.

За незадовільне виконання своїх батьківських обов’язків 92 батька, притягнуті до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП.

До роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, залучалися співробітники ювенальної превенції Криворізького районного управління поліції ГУНП України в Дніпропетровській області, фахівці із соціальної роботи Криворізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юристи, психологи, які надавали консультації та сприяли захисту прав дітей.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий