1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», в Кривому Розі діє міська програма з оновлення ліфтів. Вже замінено 605 одиниць або 20% ліфтів

091121 18 min

Лише у 2021 році в Кривому Розі - 104 фактично нових ліфта, у наступному році планується відремонтувати ще 100.

В цілому, у Кривому Розі нараховується 3061 ліфт, Їх необхідно поступово замінювати, адже, в першу чергу, мова йде про безпеку жителів.

Ліфти - достатньо складна інженерна конструкція і їх ремонт коштує дуже дорого. Навряд чи мешканці хоча б одного під’їзду змогли зібрати гроші для того, щоб його реконструювати або замінити хоча б кабіну, не говорячи про технічне, електричне та інше обладнання. Тому, декілька років тому була прийнята і працює зараз міська програма з заміни ліфтів.

Зокрема, виконується заміна кабіни, лебідки, станції керування, канатів та інших основних вузлів зі встановленням сучасного обладнання, яке забезпечує комфортне та безпечне користування ліфтами.

Передбачено електронне керування системами безпеки, забезпечення комфорту та зручності користування для жителів з обмеженими можливостями, додаткові поручні в кабіні. Використовуються енергозберігаючі технології, що дає економію електроенергії під час їх експлуатації. І ще один важливий момент - встановлюється обладнання для забезпечення безпровідного диспетчерського зв’язку, що унеможливлює розкрадання кабелю зв’язку та тимчасове припинення експлуатації ліфтів.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
На фото – новий ліфт по пр. Гагаріна, 61А

Комментарии   

-1 #2 Лариса 09.11.2021 16:30
Хорошее дело от местных властей!
Цитировать
+1 #1 наташа 09.11.2021 13:44
Ремонт лифтов очень нужен, ведь старым уже по 50 лет, страшно ездить
Цитировать

Добавить комментарий