1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В Кривому Розі «Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради» оприлюднив свою версію статистики про стан виробничого травматизму та рівень профзахворювань на підприємствах нашого міста

091121 11 min

Незважаючи на впровадження сучасних і більш безпечних технологій, питання виробничого травматизму та професійної захворюваності на сьогодні не втрачає своєї актуальності. Одним з найважливіших елементів системи охорони праці є попередження нещасних випадків на виробництві та профілактика професійних захворювань. Саме тому, аналіз нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань є важливою складовою даної роботи.

Так, упродовж 9 місяців 2021 року на підприємствах, установах та організаціях міста сталося 80 нещасних випадків, що на 35% менше ніж у відповідному періоді 2020 року (108 випадків).

Кількість травмованих із смертельним наслідком на виробництві також зменшено на 3 випадки (2 проти 5 відповідно).

Зареєстровано 2 групових нещасних випадки, де під час виконання робіт травмувалося одразу 5 працівників.

Найбільша кількість нещасних випадків сталася на територіях Покровського та Металургійного районів по 28 випадків, 14 випадків - на підприємствах Саксаганського району.

Серед причин нещасних випадків зі смертельним наслідком переважають організаційні (59%). Тобто, працівники нехтують вимогами інструкцій з охорони праці та посадових інструкцій, порушують правила безпеки та технологічного процесу.

Друге місце в антирейтингу (26%) посідають психофізичні, техногенні, природні, екологічні та соціальні причини. На третьому місці - технічні (15%).

Говорячи про професійні захворювання, слід зазначити, що рівень професійної захворюваності на підприємствах міста за 9 місяців 2021 року, порівняно з відповідним періодом 2020 року, збільшився на 15% (155 випадків проти 132 відповідно).

Майже всі випадки профзахворювань зареєстровані на металургійних та гірничо-збагачувальних підприємствах міста.

Замість коментарів редакція надає посилання на матеріали за 9 місяців 2021 року.

З архіву сайту - На шахте Артем в Кривом Роге погиб 33-летний проходчик

З архіву сайту - В Кривом Роге на СевГОКе 4 августа погиб работник

З архіву сайту - В Кривом Роге погиб работник на Дробильной фабрике ИнГОК

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

+2 #1 Петя 09.11.2021 10:49
«Существует три вида лжи: ложь, наглая ложь и статистика»
Цитировать

Добавить комментарий