1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», працівників і курсантів Криворізького авіаційного коледжу з 70-річчям з дня його заснування вітають звідусіль

131021 32 min

За 70 років Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету підготував понад 44 тисячі фахівців.

Анатолій Олександрович Андрусевич 20 років керує коледжем, і цьогоріч йому присвоїли звання заслуженого працівника освіти. То висока оцінка діяльності всього коледжу.

Ректор Відокремленого структурного підрозділу «Криворізький коледж Національного авіаційного університету» Анатолій Андрусевич зазначив: «Звертаюсь до працівників коледжу: саме ви – це коледж, ваш труд – це коледж, ваш талант – це коледж і саме тому, незважаючи на всі складнощі сьогодення, коледж розвивається, відкривають нові спеціальності, зростають обсяги державного замовлення. Оновлюються приміщення, аудиторії та лабораторії. Саме тому старші покоління випускників приводять на навчання вже своїх дітей та онуків. Дякую вам, дорогі друзі!»

Відокремлений структурний підрозділ «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» – єдина установа в місті, в якій діє військова кафедра. Тут навчаються студенти з усіх вишів міста.

Учасників урочистого зібрання привітали святковим концертом студенти Криворізького музичного коледжу.

ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий