1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє в Кривому Розі «17 окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка», до Дня захисників та захисниць України військовослужбовці 17-ї ОТБр провели захід військово-патріотичного виховання для учнів Криворізьких шкіл №85 та №123

131021 19 min

Спочатку військовослужбовці розповіли історію виникнення свята та бойовий шлях бригади з Кривого Рогу. Школярі почули про славетного отамана Холодного Яру Костянтина Пестушко, на честь якого було присвоєне найменування бригаді.

Під час заходу дітки побували біля Меморіалу полеглим воїнам 17 окремої танкової бригади та 40 батальону «Кривбас» та віддали шану полеглим воїнам.

Потім відвідали спортивний зал, в якому військовослужбовці підтримують фізичну форму, готуються до спортивних змагань. Діти на собі випробували тренажери. Під час заходу було продемонстровано екіпірування та стрілецька зброя. Учні залучалися до розбирання та складання зброї.

На завершення зустрічі, школярі подарували представникам бригади малюнки, які готували самостійно з повагою до захисників та захисниць України. Побаченим залишилися задоволені не лише діти, вчителі, але й військовослужбовці. Це не остання наша зустріч зі школярами. Попереду очікуються цікаві зустрічі та ще не одна екскурсія.

ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий