1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.17 (3 Votes)

Схоже, повідомляє Весь Кривий Ріг, у мерії вирішили обернути нецільове використання сотень мільйонів гривень бюджету, що виявила Держаудитслужба, на свою користь у майбутніх виборах мера, запустивши масштабну програму дискредитації головного конкурента – Слуги Народу

121021 9 min

Як повідомляє депутат міськради Кривого Рогу від Слуги Народу Світлана ЛУЗАН, вже всі заклади освіти отримали листа за підписом директора Департаменту освіти і науки, відповідно до якого керівники повинні надати пропозиції як же діяти місцевій владі, від якої Держаудитслужба України ледь не вимагає закрити школи.

Знаєть партійці, додає депутат, що колективам розповідають про те, що винною у закритті шкіл є партія «Слуга Народу».

Щоб припинити всі маніпуляції на темі аудиту щодо роботи закладів освіти, Світлана ЛУЗАН направила відповідне звернення на голову Держаудитслужби та народного депутата України Корявченкова Юрія Валерійовича.

- Колеги, вчителі, звертаюсь до вас. У червні ми вже чули від місцевої влади про реорганізацію лікарень, яка дозволить не закрити жодної лікарні та отримувати стабільне фінансування від НСЗУ. Реальність виявилась зовсім іншою. Тож давайте зберігати спокій та дочекаємось достовірної інформації, - заертається депутат до вчимтелів.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

-1 #1 Анна 12.10.2021 11:18
Да местная власть обещала, что больници не будут закрывать, а только развивать. Но по фокту я где то читала, что уже втихую закрыли стационар 1 й детской больници.
Цитировать

Добавить комментарий