joker

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як за допомогою Картки криворіжця та Telegram-боту знати, в який час дитина зайшла чи вийшла зі школи? Освітян Кривого Рогу вже навчили, тепер вони мають навчити батьків школярів, повідомляє Управління преси

250921 9 min

Багатофункціональна Картка вже від 1 травня 2021-го забезпечує криворіжцям безкоштовний проїзд у комунальному транспорті, а також контроль батьками за перебуванням та харчуванням школярів у навчальному закладі.

Незабаром усі переваги Картки власники матимуть у мобільному застосунку, який нині проходить тестування. Усі користувачі додатку зможуть обрати зручний маршрут містом (відстежити рух усього громадського транспорту в реальному часі), батьки зможуть контролювати перебування школярів у навчальному закладі (функціонал «вхід/вихід» зі школи) та безготівково оплачувати за фактичне харчування дітей, поповнювати Картку криворіжця без сплати додаткових банківських комісій.

У рамках проєкту «Картка криворіжця» робітники КП «Центр електронних платежів» провели для освітян міста навчання щодо користування функцією контролю за перебуванням школярів у навчальному закладі та поповнення Картки для безготівкового розрахунку за харчування. Відповідальні від кожної школи отримали інформацію щодо роботи системи «вхід-вихід» за допомогою Картки криворіжця, приєднання користувачів до відповідного чат-боту в Telegram. Також педагоги могли поставити запитання щодо реєстрації Картки криворіжця, її отримання та перевиготовлення.

Система контролю «вхід-вихід» дає батькам змогу відстежувати та контролювати час перебування дитини в школі. Для кожного з відповідальних, яких визначили самі школи, провели детальний інструктаж та відповіли на додаткові технічні питання.

У навчальних закладах міста роботу системи «вхід-вихід» тестують працівники КП «Центр електронних платежів». У школах міста вже встановлено більше ста п'ятдесяти апаратів, які фіксують вхід та вихід школярів за Картками криворіжця. Наразі проходить завершальний етап випробування системи. В освітян накопичилося чимало запитань, відповіді на які вони змогли отримати на цій нараді.

Роман Андреєв, начальник відділу з обробки інформації та комунікації КП «Центр електронних платежів» (ЦЕП), розповів: «Коли учень прикладає картку до зчитувального пристрою, батьки отримують інформацію, в який час їхня дитина зайшла чи вийшла зі школи. Фахівці ЦЕПу розробили покрокову інструкцію щодо реєстрації батьків в Telegram-боті. Щомісяця ми оновлюємо інформацію в нас на сайті щодо покращення роботи системи «вхід-вихід». Усіх, кому необхідна допомога чи консультація щодо реєстрації, отримання Картки криворіжця та її перевиготовлення, радимо звертатися до нас, в тому числі й у соцмережах».

Фахівець зазначив: аби батьки могли отримувати інформацію про перебування своєї дитини в школі, вони мають надати коректну інформацію про свій мобільний номер у школу та зареєструватися у відповідному Telegram-боті.

Звісно, система надсилатиме повідомлення на смартфон батьків лише за умови, що дитина користується Карткою криворіжця. Тому батьків просять нагадувати дітям не забувати картку вдома та прикладати її до контролера. Насамперед це безпека дитини та спокій її батьків.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий