joker

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», в Кривому Розі продовжується пілотний проєкт – благоустрій мкрн. 4-го Зарічного, на основі якого реконструюватимуться й інші мікрорайони міста

140921 21 min

У дворах семи будинків по вулиці Соколовській в Кривому Розі вже замінили і відремонтували інженерні комунікації, заасфальтували дороги, зробили тротуари, відновили освітлення і провели інші роботи.

Тривають роботи у дворах чотирьох будинків по вулиці Десантній. У вересні почнуться роботи з озеленення.

Представники КП «Сансервіс» доповіли, що вже розроблено план озеленення території та розпочаті роботи з підсипання необхідним рослинним шаром ґрунту. У вересні почнеться робота з озеленення. А саме: буде посіяна газонна трава і висаджені дерева та кущі.

Зокрема, будуть посаджені щеплені, штамбовані декоративні дерева з різною формою крони – плакучі, кулевидні з різним забарвленням листя. Також, поблизу дитячих майданчиків та доріжок для створення «зелених екранів» буде насаджено більше 1000 декоративних квітучих кущів.

Також завершено комплекс робіт у дворах будинків по вулиці Соколовської №№19, 17, 7, 9, 11, 13, 15.

Вже виконано: відремонтовані і замінені інженерні комунікації; заасфальтовані тротуари і внутрішньодворові дороги; зроблений новий пішохідний перехід (біля школи № 33); покладені бордюри;укріплені відмостки будинків; встановлені закриті контейнерні системи зі збору ТПВ; відремонтовано вуличне освітлення; встановлені нові дитячі та спортивні майданчики.

Тривають роботи у дворах № 13, 7 та 10/11 по вулиці Десантній. Тут також буде виконано повний комплекс робіт. Додатково у дворах біля будинків 13 і 15 по Соколовській, 11, 8 та 13 по Десантній планується встановити три дитячі комплекси з гірками, майданчики будуть підсипані піском. Також, для комфорту мешканців будуть встановлені лавочки і урни.

У реалізації проекту беруть участь експерти-урбаністи з Європи. Польський експерт Кшиштоф Лонтка (Krzysztof Łątka) провів серію громадських обговорень щодо виявлення проблемних питань, збору та систематизації пропозицій щодо розвитку 4-го Зарічного.

Віце-президент SFB (Stiftung zur Förderung des Bauwesens) Фонду підтримки будівельної галузі (Німеччина) Торальф Вайзе обговорив з жителями 4-го Зарічного варіанти створення багатофункціонального громадського простору.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

0 #1 Bart 15.09.2021 09:29
по красной линии прошёлся : фонтан на против бывшего атб завален мусором, всё как и было. В тот же день прочёл новость : оказывается, так Заречный благоустраивают. Ого)) :lol: :D
Цитировать

Добавить комментарий