1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Чому таке страшне фото. Зроблено в сутінках? Так. Але сутінки - обставина другорядна. Фото якнайкраще передає атмосферу, яка панувала на зборах кооперативу і взагалі не перший день і не перший рік панує в будинку Лісового, 35 в Кривому Розі

300821 3 min

І найкраще її можна охарактеризувати... ні, не гарним українським словом "сутінки", а кацапським словом "мрак".

Мрак - це коли у будинку в Кривому Розі 108 квартир і десь стільки ж співвласників. Управління будинком здійснює кооператив, який налічує 65 членів. Вийшли на збори і ухвалюють рішення 38 осіб.

Тобто, рішення щодо управління спільною сумісною власністю ухвалює десь третина співвласників. Решта позбавлена права брати участь в управлінні будинком, тобто, у встановлений законом спосіб розпоряджатись спільною сумісною власністю.

Інших в члени кооперативу не приймають. Їм кажуть: "Хто ви такі? Ідіть гуляйте!"
Тоді як згідно з чинним законодавством взагалі не існує такої форми управління будинком, як ЖСК чи кооператив. Законом передбачено лише ОСББ та загальні збори співвласників.

Тільки в перехідних положеннях закону «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» зазначено, що співвласники будинку можуть відшкодовувати витрати кооперативу на управління будинком до тих пір, поки вони не визначаться з формою управління або не створять ОСББ.

Так званий кооперативний будинок на сьогодні - це будинок, який не визначився з формою управління.

Але ті, хто тримається зубами за свої кооперативи, дискримінуючи співвласників за ознакою членства/не членства в них, добре знають, навіщо вони напускають людям туману в голови.

Нема жодних сумнівів, що заради особистої наживи.

300821 4 min

Наталія ШИШКА,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Наталія ШИШКА

Добавить комментарий