1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність та суверенітет держави керівництво міста разом із учасниками бойових дій, родинами полеглих бійців поклали квіти до пам’ятників воїнам АТО в сквері Героїв в Кривому Розі

290821 24 min

29 серпня у Меморіальному комплексі, що по проспекту Миру в Кривому Розі, відбулися міські урочистості. Мешканці міста вшанували хвилиною мовчання земляків, які загинули, захищаючи територіальну цілісність країни на Сході України.

Участь в церемонії взяли учасники бойових дій, сім’ї загиблих бійців, керівництво міста, Почесні громадяни Кривого Рогу, Герої України та Соціалістичної праці, командири військових частин Криворізького гарнізону , правоохоронці.

Кривий Ріг – перше місто в Україні в якому у 2017 році Статутом територіальної громади міста 29 серпня визначено Днем скорботи за загиблими в зоні проведення антитерористичної операції.

У Кривому Розі проживає більше 6,6 тисяч чоловік, що мають статус ветеранів АТО/ООС.

290821 25 min

Голова ГО «Об’єднання солдатських матерів Криворіжжя» Наталя Король зазначила: «Цей день – 29 серпня, потрібно пам’ятати! Допоки жива пам'ять - живі й наші герої. Для нас дуже важливо, що рідне місто не забуває про нас, про хлопців. Нас підтримують, надають комплексну матеріальну допомогу».

Довідково:
У Кривому Розі відкрито 105 меморіальних дощок на честь бійців, що загинули під час виконання військового обов’язку на Сході України, зведено три пам’ятники: у Тернівському та Металургійному районах. Пам’ятник у Тернах став першим пам’ятником воїнам АТО в Україні. Другий пам’ятник – хрест бійцям АТО зведений на алеї Слави в Металургійному районі. Пам'ятний знак «Полеглим захисникам України» на алеї Слави відкрито 29 серпня 2020 року.

290821 26 min

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий