1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Щоб працівники дитячої стоматологічної поліклініки через недофінансування з боку Нацслужби здоров’я не залишилися без зарплати, - кошти виділило місто Кривий Ріг, повідомляє Управління преси

110621 20 min

На позачерговій сесії міськради депутати виділили кошти на зарплату працівникам міської дитячої стоматполіклініки.

З 1 квітня 2020 року - початку другого етапу медичної реформи - всі лікарні в Україні є самостійними суб'єктами господарювання та мають фінансуватися згідно з укладеними договорами з державного бюджету - Національною службою здоров'я України.

Проте, коштів, що виділяються Службою на зарплату медпрацівникам, постійно не вистачає.

У цій напруженій ситуації на захист медиків стає місто. Так, лише у 2020 році на заробітну плату криворізьким лікарям з міського бюджету будо виділено 67 млн. грн.
А лише з початку 2021 року - вже більше 9 млн. грн.

Наразі, під загрозою невиплати заробітної плати опинилися працівники дитячої стоматполіклініки. На оплату праці не вистачає 600 тис грн.

На позачерговій сесії 11 червня депутати проголосували за виділення фінансового ресурсу на забезпечення виплати заробітної плати працівникам дитячої стоматологічної поліклініки.

Начальник управління охорони здоров’я Костянтин Мурашко зазначив, що кошти, які виділяються цьому закладу з Національної служби охорони здоров'я лише на 9% покривають мінімальну його потребу.

ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий