1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє в Кривому Розі Марина БОНДУРОВСЬКА та «Служба у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради», з метою запобігання бездоглядності та безпритульності серед дітей, виявлення малолітніх та неповнолітніх, які опинились у складних життєвих обставинах, недопущення вживання ними алкогольних напоїв, тютюнових виробів, щочетверга в Покровському районі проводиться рейдовий захід «Діти вулиці»

100621 22 min

10 червня спеціалістами служби у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради обстежено житлово-побутові умови проживання 3 сімей, в яких виховується 6 дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, також перевірена територія по вул. Десантна, вул. Січеславська та мкр.4-й Зарічний в Кривому Розі.

Під час обстеження з батьками малолітніх дітей проведено бесіди щодо відповідального батьківства, не вживання спиртних напоїв, створення належних умов проживання та забезпечення дітей всіма необхідними засобами для повноцінного розвитку.

Також наголошено на цільовому використанні державних коштів, що виплачуються безпосередньо на утримання дітей, наголошено про необхідність своєчасного сплачення платежів за використання комунальних послуг, що надасть можливість уникнути відключення газо- та електропостачання.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий