hudvin

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє «СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг», будинки неподалік зупинки громадського транспорту «Монастирська», на розі вулиць Ракітіна та Тихвінської, є одними з найстаріших у місті. Вони збудовані в 1944–1946 роках, бачили за майже 80 років багато, але не бачили одного — централізованої каналізації

300421 7 min

Саме так, у 21 столітті мешканці осель по червоній лінії у великому українському місті Кривий Ріг все ще користуються вигрібними ямами.

Кілька років тому на систему каналізації в цьому районі з міського бюджету виділялися кошти. Було прокладено трубу «під патронатом» тоді ще нардепа Костянтина Павлова. І... Все.

Як зазначив депутат міськради від Сили Людей Юрій МИЛОБОГ, 4,5 мільйона гривень у прямому сенсі зариті в землю. Умови життя мешканців будинків не змінилися.

Справа в тому, що для можливості отримання технічних умов на під’єднання до мереж водовідведення потрібно надати такий пакет документів:

– опитувальний лист із додатками;
– викопіювання з містобудівної документації зі схемою прив’язки до систем водопостачання та водовідведення;
– копії документів, що засвідчують право власності на ділянку, на якій розташовано об’єкт підключення;
– ситуаційний план із визначенням місця розташування земельної ділянки на відповідній території.

Вартість пакета документів з будинку становить близько 10 тисяч гривень. Для більшості ці витрати є непідйомними.

Юрій Милобог указує, що доступ до каналізації - це безумовне право платників податків у цивілізованому світі. Ситуація, що склалася, є ганебною, а тому роботи з підключення квартир до колектора і супутні витрати мають бути покладені на місто.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

0 #1 гость 30.04.2021 10:12
Все как обычно!!!! Тему подняли, поговорили, помусолили, попиарились и благополучно спустили на тормозах. Для нашего горсовета - абсолютная норма!!!
Цитировать

Добавить комментарий