1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

29 квітня «Первинна організація ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривій Ріг» пояснила, чому працівники підприємства вийшли на мітинг до ПК «Металургів»

290421 16 min

Трудові колективи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПП «Стіл Сервіс» та ТОВ «Ливарно-механічний завод» разом з профспілками, що діють на вказаних підприємствах, серед яких найчисельнішою та найвпливовішою є ПМГУ, продовжують боротьбу за підвищення заробітної плати та забезпечення безпечних умов праці.

Біля Палацу культури Металургів пройшла чергова масова акція протесту, ініційована 9-ма профспілковими організаціями.

Місце проведення акції було обрано у зв'язку з тим, що 29 квітня у Палаці культури Металургів відбулись збори акціонерів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», які серед іншого мали затвердити рішення про розподіл раніше нерозподіленого прибутку Товариства.

Учасники акції протесту вважають вкрай несправедливим, що на виплату дивідендів акціонерам ПАТ заплановано направити суму 9,61 млрд. грн., що складає майже 32% загального розміру нерозподіленого прибутку, а на підвищення заробітної плати для 23,5 тисячі працівників заплановано лише 300 млн. грн., що складає всього 1% від суми нерозподіленого прибутку.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий