1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє в Кривому Розі «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», вже цього літа з міжнародного криворізького аеропорту запускаються регулярні авіаперельоти до столиці

290421 14 min

Наразі, домовленості між керівництвом аеропорту та українською авіакомпанією «Роза вітрів» щодо організації авіарейсів вийшли на фінішну пряму. З Кривого Рогу до Києва можна буде долітіти за годину.

В цілому, завдяки виділеним із міського бюджету коштам встановлені вогні наближення, збудована, відповідно до міжнародних стандартів, огорожа, придбаний апарат для запуску двигуна у разі відсутності електроенергії, а також пристрій для вимірювання коефіцієнту зчеплення і навантажувач для багажу.

Варто відзначити, що встановлена у криворізькому аеропорті 13 км огорожа відповідає всім нормам авіаційної безпеки і міжнародним правилам та отримала високу оцінку служби авіаційної безпеки Державіації.

Директор міжнародного аеропорту Ігор Лашин зазначив: «Перемовини з авіакомпанією «Роза вітрів» вийшли на фінішну пряму і сподіваємося, що вже на початку літа з криворізького аеропорту жителі та гості нашого міста літатимуть на Київ. Що важливо - ціни на квиток будуть дуже доступні та демократичні. За останні 10 років керівництво міста двічі домовлялося про авіарейси до Києва. Та, вони пропрацювали до одного року і були призупинені через низький пасажиропотік. Тому, закликаємо криворіжців літати, адже це не набагато дорожче ніж їхати потягом: перший клас в «Інтерсіті» коштує приблизно стільки ж. Крім того, це значно дешевше поїздки на автомобілі та при цьому – безпечніше».

Ще один важливий момент: за висновками аудиту, проведеного авіакомпанією, Криворізький міжнародний аеропорт оснащений всім необхідним для здійснення як внутрішніх та і міжнародних авіарейсів.

«Якщо буде бажання у туроператорів і авіакомпанії, ми готові приймати літаки з будь-якої країни», - резюмував І. Лашин.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий