hudvin

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє «Управління культури виконкому Криворізької міської ради», 19 квітня 2021 року передчасно пішла з життя Кратінова Маргарита Матвіївна – заслужений діяч мистецтв України, викладач-методист Криворізького обласного фахового музичного коледжу по класу фортепіано, талановитий музикант, добра, порядна, інтелігентна і чуйна людина

190421 10 min

Ще молодим педагогом у 1969 році Маргарита Матвіївна пов’язала свою долю з музичим коледжем і тим самим визнала свою головну і улюблену справу, якій присвятила 52 роки свого життя.

Маргарита Матвіївна стояла у витоків розвитку мистецької освіти у місті Кривому Розі та виховала не одне покоління талановитих музикантів. Вміло скоординувавши роботу, спрямовану на розкриття і розвиток творчих здібностей студентів, сприяння їх подальшого зростання, здійснювала вагомий внесок у підтвердження авторитету нашого міста, як справжнього культурного осередку, а музичного коледжу - одного з кращих вищих навчальних закладів в Україні.

Колектив управління культури виконкому Криворізької міської ради, міська профспілкова організація працівників культури, мистецька спільнота міста глибоко сумують з приводу передчасної смерті Кратінової Маргарити Матвіївни і висловлюють глибокі співчуття її рідним та близьким. Світла пам'ять про неї назавжди залишиться в наших серцях.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

0 #1 Анна 19.04.2021 12:32
Зачем засорять новости такой негативной информацией.
Цитировать

Добавить комментарий