hudvin

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Ми розпочинаємо цикл публікацій, спрямованих на підвищення безпеки при газокористуванні, яка залежить передусім від свідомості користувачів, дотримання ними встановлених правил, а також від правильного приєднання, реконструкції газових мереж та, звісно, застосування безпечного та високоефективного газового обладнання

140421 99 min

Єдиним оператором газорозподільних мереж на території нашого міста та Криворізького району є АТ «Криворіжгаз». Як оператор ГРМ, саме Криворіжгаз відповідає за надійну та безпечну експлуатацію, підтримання у належному стані та розвиток газорозподільної системи, яка перебуває у його власності чи користуванні, належну організацію та виконання розподілу природного газу.

Крім того, АТ «Криворіжгаз» виконує роботи з проектування, будівництва, реконструкції та технічного обслуговування усієї системи газопостачання.

- Насамперед варто сказати, що у АТ «Криворіжгаз» наявні всі необхідні ресурси для якісного та безпечного виконання будівельно-монтажних робіт будь-якої складності, - зазначає директор з капітального будівництва АТ «Криворіжгаз» Михайло Жих. - Передусім це кваліфікаційний персонал, який має відповідну фахову підготовку та чималий досвід, це новітнє обладнання, яке ми готові запропонувати своїм замовникам, а також сертифікований матеріал, що відповідає всім вимогам діючих будівельних норм.

АТ «Криворіжгаз» пропонує сертифіковане газове обладнання - котли, колонки, сигналізатори газу тощо, а наші фахівці, маючи багаторічний досвід обслуговування та ремонту газового обладнання, у кожному ціновому сегменті підберуть якісні газові прилади з урахуванням всіх потреб замовників та якості води саме нашого регіону.

Стосовно обслуговування існуючих мереж та обладнання треба наголосити, що кожен із власників будинків є власником індивідуальних газових систем. У багатоповерхових будинках – це газопровід після першого відключаючого крану у квартирі, а у приватник будинках межа балансової належності визначається актом балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, який є невід’ємною частиною договору розподілу.

Тож за стан індивідуального газопроводу та газового обладнання відповідає саме його власник. Для забезпечення надійного та справного стану працездатності систем газопостачання необхідно систематично виконувати його технічне обслуговування кваліфікованими фахівцями. А у відповідності до чинного законодавства, саме власник цих газопроводів повинен на договірних засадах забезпечити технічне обслуговування його систем газопостачання.

АТ «Криворіжгаз» має всі необхідні дозвільні документи, обладнання та штат професіоналів для виконання робіт з технічного обслуговування. Що саме ми пропонуємо і за яких умов готові виконати відповідні роботи – про це ми й поговоримо у наших наступних публікаціях.

ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

+2 #2 Умник 15.04.2021 17:06
Получается собственником всех стояков с первого этажа и до последнего является Криворожгаз. Извиняюсь спросить, а когда же жильцам будут платить арендную плату за транзит газа по их квартирах? Вопрос может странный, но получается, что в моей квартире находится чужая собственность.
Цитировать
0 #1 Сергей Николаевич 15.04.2021 14:56
Тогда почему газовщики возле подъезда отрезают газ?????????!!! И потом требуют деньги за ремонт чего-то там, если это их система !!!
Цитировать

Добавить комментарий