hudvin

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутат міськради Юрій МИЛОБОГ, повідомляє Весь Кривий Ріг, отримав інформацію про незадовільний стан оплати праці від працівників комунального підприємства

130421 8 min

В той час, коли по Кривому Рогу висять бігборди, що рекламують безкоштовний проїзд, з комунальних підприємств електротранспортну надходять дуже тривожні новини.

- Я та мої колеги по міській раді від «Сили Людей» отримуємо повідомлення про те, що на КП «Міський тролейбус», починаючи з грудня минулого року, тобто, чотири місяці поспіль, не здійснюються перерахування у Пенсійний фонд. А це значить, що працівники втрачають страховий стаж для нарахування пенсії, - повідомляє депутат.

Крім того, надходять повідомлення, що працівники депо підприємств електротранспорту частково вже переведені на скорочений робочий тиждень. Що служба експлуатації теж працює фактично в середньому на 0,75 ставки, у кондукторів і водіїв зарплата упала на 3-6 тисяч.

Повідомляють про наміри водіїв масово звільнятись та виходити на акції протесту.

А також про те, що 11 квітня під час роботи на маршруті №2 у трамвая №399 відмовили гальма. Станься така поломка на схилі на Карачунах - повторився б 2006 рік, коли не обійшлось без людських жертв.

При цьому повідомляють про нехватку комплектів АКБ, яких при потребі 47 придбано лише 6. Це акумулятори низької напруги, від яких працюють системи управління, освітлення, фари, а також електричне та аварійне гальмо.

Схоже, підготовку до впровадження безоплатного проїзду розгорнуто в Кривому Розі по повній програмі.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

0 #3 Анна 19.04.2021 12:25
Владельцы маршрутных сетей забеспокоились. Раньше разница в проезде была 4,5 и 3 гривны, теперь будет 7. ;-) . А коммунальный транспорт в нашем городе был всегда дотационный.
Цитировать
+1 #2 наташа 19.04.2021 11:09
Как будто было что то по другому когда мы платитли за проезд, никуда городской транспорт не денется будет нас возить еще долгие годы
Цитировать
-1 #1 Василий 14.04.2021 14:23
Пока люди будут голосовать за популистов, за гречку и сахар , в этой стране ничего не изменится.
Цитировать

Добавить комментарий