hudvin

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

17 квітня в Палаці культури «Центральний» в Кривому Розі відбудеться ювілейний концерт відомого та легендарного колективу – вокального гурту «Стожари». Ансамблю виповнюється 50 років

100421 16 min

Святковий захід пройде на головній сцені Палацу культури в Кривому Розі у присутності глядачів у театральній залі їз дотриманням усіх необхідних протиепідеміологічних норм.

Виконання артистів супроводжуватиметься професійним звуковим та світловим обладнанням. 100 відсотковий «живий звук».

У концерті також візьмуть участь кращі колективи ПК «Центральний», а саме ансамбль народного танцю «Калинонька» та школа моделей «Вітражі».

За роки свого існування ансамбль «Стожари» здобув не аби яку популярність та впізнаваність, свій стиль виконання та відношення до музики. Багато концертів, гастролей, фестивалів, спогадів накопичилось за ці 50-т років.

Частину цих спогадів і пісень учасники колективу запропонують своєму глядачеві.

Також за ці роки у ансамблю з'явилося багато друзів, і глядач зможе побачити їх на сцені разом з ювілярами. Не оминуть захід і почесні гості, представники міської влади, діячі культури та мистецтв. колеги.

Учасники колективу мають отримати почесні нагороди на честь свого ювілею.

Палац культури «Центральний» завжди був творчою кузнею для яскравих колективів, ансамблів, солістів, танцюристів тощо. Попереду багато ювілеїв та концертів.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий