03 21

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє «Об’єднання Відповідальних Громадян», є випадки, коли заліного коня необхідно транспортувати громадським транспортом в Кривому Розі. І це питання вивчали з фахівцями КП «Міський тролейбус»

080421 26 min

Це питання гостро постає, повідомляє Весь Кривий Ріг, коли мова заходить про перевезення велосипеда в тролейбусі, у випадку його поламки чи травмування власника.

Можливість огляду технічних можливостей салонів міських тролейбусів на предмет реальності перевезення велосипеда вдалося дослідити завдяки допомозі депутатки міської ради Світлани СОВИ (Сила Людей).

Для огляду надали 4 типи тролейбусів, що курсують Кривим Рогом.

Дніпро Т-203 - 30 машин
У салоні є місце для велосипеда, але його треба зафіксувати, щоб не бруднив обладнання й інших пасажирів. На тролейбуси не збіг термін гарантії, тож заборонено самостійно вносити будь-які зміни. Логічний крок - запит до виробника про вдосконалення салону ременями кріплення велосипеда.

ЮМЗ Т-2 - 19 машин
У задній частині салону є місце для велосипеда.
Але там розташований дизельний відсік і блокувати доступ до нього заборонено.

ЗіУ-9 - 14 машин
Найбільш сприятлива для змін модель. У задній частині салону можна замінити наявні сидіння на відкидні. У такому разі з’явиться можливість встановити стійку для велосипеда, де він нікому не заважатиме.

ЛАЗ Є183Д - 4 машини

Запропонована до огляду машина проходить капремонт. Можливе місце для велосипеда завузьке, але сам факт капремонту дає простір для того, щоб зробити тролейбус більш доступним для велосипедистів.

080421 27 min

Як зазначила велоактивістка Ганна АТАМАНЧУК, велосипедист робить послугу міському середовищу, коли в години пік не претендує на місце в транспорті, а рухається своїм ходом.

Випадки, коли справді потрібна допомога, рідкісні, це травмування велосипедиста або поламка ровера. У такі моменти велокористувача не можна залишати «за бортом». І способи зробити це комфортним для всіх, як сподівається Анна, будуть знайдені та реалізовані.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий