03 21

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Мер Кривого Рогу Костянтин Павлов і далі просуває тему безоплатного проїзду в комунальному транспорті, як і обіцяв перед виборами

210121 23 min

А обіцяна безплатність потребує додаткових коштів з бюджету. Сесія міської ради, яка розпочнеться 22 січня в Кривому Розі, можна сказати, пройде під знаком безплатного проїзду.

На виготовлення карток (це тільки по Департаменту соціального захисту) буде додатково виділено 1,7 млн. грн., всього 1,9 млн. грн.

Про Програмі інформатизації та цифровізації додатково буде виділено 9,8 млн. грн. , загалом - 20,1 млн. грн. на закупівлю послуг з програмування карток з додатками.

На компенсацію безоплатних перевезень підприємствам транспорту через Програму соціального захисту - 113,2 млн. грн.

При цьому ні про яку регуляторну процедуру, про необхідність якої раніше говорив сам Павлов, схоже, уже не йдеться. Бо тариф ніхто не переглядатиме. Просто коло пільговиків розшириться до охоплення всіх, хто має прописку у Кривому Розі.

А оскільки тариф в 2,50 є далеко не економічно обгрунтованим, знадобляться ще величезні дотації з бюджету на покриття збитків підприємствам транспорту.

При утвердженні бюджету було закладено суму на підтримку підприємств транспорту в сумі 855 млн. грн., і це ще не вечір. Коротше, до мільярда можливо дотягнути...

Наталія ШИШКА,
ДАЙДЖЕСТ (у скороченні),
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий