03 21

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.88 (8 Votes)

Як стало відомо Весь Кривий Ріг з інформації від Департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради, мешканці міста вже можуть оформлювати документи на отримання допомоги від міста

200121 23 min

Почався новий рік. І хоч його початок співпадає з введенням локдауну на всій території країни, це не заважає спеціалістам соцзахисту, які здійснюють прийом у Центрі надання адміністративних послуг «Віза» (площа Молодіжна, 1) розпочати свою роботу щодо обслуговування мешканців міста з питань надання публічних послуг соціального напряму.

Отже, звернувшись до ЦНАП «Віза» (робочі місця №44, 45), мешканці міста мають можливість:
- надати заяву на одноразову часткову компенсацію з міського бюджету за спожиті комунальні послуги (централізоване водопостачання та водовідведення, постачання теплової енергії, управління/утримання багатоквартирного будинку).

У 2021 році розмір такої компенсації становить 1000 грн. - Кто имеет право на получение 1000 грн «от Павлова» в Кривом Роге? На что?

Звертаємо увагу, що в період дії карантину для недопущення скупченості людей Центр «Віза» продовжує здійснювати прийом замовників виключно за попереднім записом.

Ураховуючи актуальність такої допомоги та численність її отримувачів, прийом заяв здійснюватиметься також районними управліннями праці та соціального захисту та в пунктах прийому, визначеними районними у місті радами.

200121 24 min

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

+2 #1 Сергей Шматков 20.01.2021 19:33
А де ц=мiсто
Цитировать

Добавить комментарий