1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

21 листопада, повідомляє Весь Кривий Ріг, 143 призовника приєдналися до лав Національної гвардії України, склавши присягу на вірність українському народові

Присяга в в/ч 3011 Кривого Рогу

Серед новобранців в Кривому Розі - як строковці, так і військовослужбовці за контрактом, у тому числі - троє жінок, йдеться в повідомленні прес-служби в/ч 3011.

Через карантинні обмеження цьогоріч ритуали Військової присяги проходять у закритому режимі, тож, для зручності командуванням Національної гвардії було вирішено проводити онлайн-трансляції, аби рідні могли побачити своїх синів та дочок та привітати їх із цією важливою подією. Сьогоднішня присяга - вже шоста, що проходить у такому форматі.

- Будьте відважними та до кінця вірними своїм обов'язкам. Будьте завжди готові оберігати людське життя від усіх загроз та небезпек! Нехай Господь береже Вас протягом кожного дня Вашої служби!, - благословив гвардійців військовий капелан отець Артемій.

Протягом місяця військовослужбовці опановували базову військову підготовку - тактичну медицину, інженерну та вогневу підготовку. Вже з понеділка гвардійців розпочнуть готувати за спеціальностями, а також навчатимуть тонкощам охорони громадського порядку.

221120 8 min

221120 9 min

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий