1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради, прийняті рішення позачергової сесії - про податкові канікули для малого та середнього бізнесу та виділені 5 млн. грн. для 5 міських лікарень, якими невдало керують головлікарі

201120 20 min

Позачергова сесія міськради була скликана для прийняття рішень про податкові канікули по місцевим податкам для малого та середнього бізнесу, постраждалого від карантинних обмежень.

Також було прийнято рішення перерозподілити кошти міського бюджету на п’ять лікарень, які виявилися на межі закриття в наслідок припинення їх фінансування Національною службою здоров'я України через халатне відношення до справи головних лікарів в Кривому Розі.

Місто надасть допомогу малому та середньому бізнесу, в якому залучено майже 40 тисяч криворіжців.

Пакет підтримки містить:
- повне скасовування плати за землю,
- єдиного податку та податку на нерухомість,
- припинення перевірок міською інспекцією з питань праці.

Це стосується таких потерпілих від карантину сфер, як: торгівля непродовольчими товарами, побутові послуги, громадське харчування, культура, спорт і низка інших категорій.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

0 #1 Лера 23.11.2020 13:44
Очень отрадно, что хоть наши депутаты занимаются спасением малого бизнеса, но что-то я сомневаюсь, что нам с нашими арендами помещений это сильно поможет
Цитировать

Добавить комментарий