1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради, у лікарні №2 Кривого Рогу відкрито відділення блоку амбулаторного гемодіалізу зі встановленням 10 сучасних апаратів фірми B. Braun типу Dialog для хворих з термінальною нирковою недостатністю

161020 21 min

Дуже важливо вчасно надавати допомогу хворим, які потребують замісної ниркової терапії. Торік у відділенні було виконано понад 10 тисяч сеансів гемодіалізу.

Модернізація блоку амбулаторного гемодіалізу, збільшення кількості апаратів штучної нирки та потужності нової системи водоочищення дозволять надавати допомогу пацієнтам з термінальною стадією хронічної ниркової недостатності.

Апарати фірми B.Braun типу Dialog працюють в режимі онлайн. Самі готують стерильний розчин для заповнення магістралі та діалізаторів, самі себе дезінфікують.

На апараті виконується багато функцій для хворих: ультрафільтрація, гемодіаліз, гемодіафільтрація, гемофільтрація.

Ольга Свищ, завідувачка відділенням нефрології з блоком амбулаторного гемодіалізу зазначила: «На сьогодні, на діалізі знаходиться 66 пацієнтів, ми надаємо їм процедури в три зміни. Цього недостатньо, тому що у моєму реєстрі зараз знаходиться 12 пацієнтів з пересадженою ниркою і 40 хворих будуть потребувати замісної ниркової терапії найближчим часом. Тому, реконструкція нашого відділення – це дуже важлива й потрібна подія для Кривого Рогу».

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий