1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради, вже запущені в Кривому Розі 17 котелень, які опалюють лікарні та дитячі садки

161020 17 min

Передпускові роботи йдуть у всіх інших котельнях Кривого Рогу - вони готові до подачі тепла на житлові будинки при подальшому зниженні температури, щоб для людей не було зайвих платіжок.

Після запуску котелень, в першу чергу подача тепла здійснюється в лікарні й дитячі сади. Після цього тепло буде подано і в житлові будинки, мешканці яких самі зможуть прийняти рішення, коли відкривати "засувку" для приймання теплоносія.

Кривий Ріг технічно готовий до опалювального сезону: отримані ліцензії на газ, підготовлені 96 котельних, 76 ТРП, замінено 14,5 км теплових мереж, відновлено понад 13 км теплової ізоляції, стверджують у мерії.

Всі теплогенеруючі підприємства виконали умови для отримання номінацій на придбання природного газу, передбачених Постановою КМУ від 9 жовтня 2018 № 867. Тобто, згідно з усіма законами і нормами міські котельні повинні отримати газ для роботи своєчасно і в повному обсязі.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий